Producenci
Promocje
Poprawa struktur naczyniowych
Poprawa struktur naczyniowych

123,00 zł

Cena regularna: 246,00 zł

Najniższa cena: 123,00 zł
szt.
Zaawansowane Terapie Manualne
Zaawansowane Terapie Manualne

700,00 zł

Cena regularna: 800,00 zł

Najniższa cena: 800,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wycofany kurs masażu Kobido zastąpiony Japońskim Liftingiem Twarzy

0
Wycofany kurs masażu Kobido zastąpiony Japońskim Liftingiem Twarzy

Z pewnością czytałaś, że na rynku szkoleniowym zrobiło się wielkie poruszenie spowodowane pewnymi zmianami prawnymi. Kluczowe jest zastrzeżenie nazwy Kobido w celach szkoleniowych. Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami, firmy szkolące nie mogą używać tej nazwy w celach promocyjnych czy po prostu opisujących swoje usługi.


W związku z tym, w dniu 3 listopada wycofałam ze sprzedaży "Kurs masażu Kobido", ale na to miejsce wprowadziłam do sprzedaży kurs masażu Japoński Lifting Twarzy. Tak szczerze i uczciwie, to jest to dokładnie takie samo szkolenie jak poprzedni kurs. Uczymy dokładnie tej samej procedury masażu twarzy i tych samych japońskich technik liftingujących co w poprzednich szkoleniach dostępnych w naszej ofercie.

Co zawiera nauka masażu Japoński Lifting Twarzy?

Nasze szkolenie zawiera wszelkie podstawowe, konieczne w tej technice elementy. Należą do nich:

  • część uwalniającą głębokie napięcie,
  • część głębokiego relaksu,
  • drenaż limfatyczny,
  • część liftingującą,
  • akupresurę.

Jak zorganizowany jest kurs online?


Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przedsięwzięcia odbywały się na jak najwyższym poziomie i by uczestniczki i uczestnicy szkoleń wynieśli z nich wartościową wiedzę o pełnej procedurze masażu, umiejętności praktyczne oraz
opiekę poszkoleniową. Zapewnią to m.in. materiały w formie video i pdf, do których dostęp zyskacie, a w których omówione zostaną poszczególne części Japońskiego Liftingu Twarz.


Nasza szkoleniowiec - Barbara Barska - ma pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć z nauki japońskich technik liftingujących. Jest certyfikowanym instruktorem masażu twarzy. Ukończyła kurs masażu Kobido u Tomasza Tomasika, od 2 lat wykonuje go w swoim gabinecie. Aktualnie rozwija swoje techniki w Domu Kobido w Japonii u Pana Shogo Mochizuki.


Zmiana nazwy na Japoński Lifting Twarzy jest tylko kwestią formalną, z racji tego, że dostosowuję swoją ofertę do obowiązujących przepisów prawnych. Cała reszta - czyli program szkolenia Japoński Lifting Twarzy, podejście do naszych klientek i atmosfera panująca podczas warsztatów pozostają takie sama jak w przypadku wycofanego ze sprzedaży szkolenia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl