Promocje
Zaawansowane Terapie Manualne
Zaawansowane Terapie Manualne

600,00 zł

Cena regularna: 800,00 zł

Najniższa cena: 700,00 zł
szt.
Masaż Kobido  - kurs online
Masaż Kobido - kurs online

600,00 zł

Cena regularna: 800,00 zł

Najniższa cena: 600,00 zł
szt.

O mnie

Witam Cię na mojej stronie. Nazywam się Alicja Lewandowska i wspieram gabinety kosmetyczne w rozwoju zawodowym po to, aby jak najwięcej Polek mogło poczuć się młodo i atrakcyjnie. 
 
Jestem kosmetologiem, trenerem biznesu, wykładowcą, autorką programu rozwojowego dla gabinetów kosmetycznych Smart&Beauty.
 
Za chwilę opowiem Ci dlaczego tak bardzo mi zależy na tym, żeby Polki czuły się piękne i atrakcyjne. I jakie rolę w tej mojej misji możesz mieć Ty ❤️


Kiedy byłam nastolatką i właściwie dorosłą kobietą - to miałam w sobie takie poczucie, że jestem brzydka, mało atrakcyjna, gorsza. Wstydziłam sie wchodzić w nowe środowisko, czułam się oceniana przez pryzmat wyglądu. Moje niskie poczucie własnej wartości spowodowało, że wybierałam gorszą pracę, gorszych partnerów i cały zestaw po prostu gorszych rzeczy. Przełomem w moim życiu był mój najmłodszy syn - to wtedy postanowiłam pójść na kosmetologię. Wiedza i umiejętności, które tam nabyłam pozwoliły mi o siebie zadbać - tak profesjonalnie. To z kolei spowodowało, że z każdy dniem zaczęłam czuć się lepiej i pewniej w swojej własnej skórze. Zaczęłam podejmować różne życiowe wyzwania. Stawiać sobie ambitne cele. Rozwijać się. Dzisiaj jestem szczęśliwą, pewną siebie kobietą.
 

Takich kobiet - jak ja wtedy - jest dużo. Wiem, że Twoja wiedza i Twoje umiejętności mogą odmienić tym kobietom życie. Wiem, że możesz sprawić, aby Twoje klientki czuły się piękne i atrakcyjne. I wiem - jakie to jest ważne dla kobiety. Czuć się piękną i atrakcyjną.

Chcę Ci pomóc w rozwoju zawodowym po to, żebyś mogła wykonywać zabiegi jak najwyższej jakości. Żebyś mogła dotrzeć ze swoją ofertą do jak największej ilości kobiet i wpłynąć na ich dobre samopoczucie. Żebyś potrafiła je zmotywować do przyjścia do Twojego gabinetu. Żebyś była ich ekspertką od spraw urody i pielęgnacji. Marzy mi się, żeby każda kobieta miała swoją kosmetyczkę, której będzie ufała i która będzie o nią dbała.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl