Kinesiotaping - kursy tapingu twarzy

Przedmiotem szkoleń przeprowadzanych przez instruktorki z Akademii Rozowju Smart&Beauty są nowoczesne, bezinwazyjne metody liftingu twarzy, w tym tzw. kinesiotaping. Kursy przeznaczone są przede wszystkim dla kosmetyczek i kosmetologów chcących pogłębić swoją wiedzę na temat tej metody walczenia z oznakami starzenia się skóry. Podczas szkoleń z Beauty Tapingu można nabyć wiedzę teoretyczną na temat specyfiki działania taśm, jak i praktyczne umiejętności dotyczące ich wykorzystania na poszczególnych obszarach twarzy. Zajęcia przeprowadzane są w formie online – można więc wybrać dogodny dla siebie termin i we własnym zakresie zapoznać się z przygotowanymi materiałami szkoleniowymi. To świetny sposób na poszerzenie usług proponowanych w Twoim gabinecie kosmetycznym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

                           
Taping twarzy - kurs online Taping twarzy - kurs online
Producent: Smart&Beauty
Cena:

800,00 zł

szt.
zobacz więcej

Lifting twarzy to dobrze znany i popularny zabieg, którego celem jest naciągnięcie skóry, aby nadać jej młody wygląd. Jest to jednak inwazyjna procedura, dlatego nie wszyscy chcą się na nią zdecydować. Kinesiotaping oferuje podobne efekty, ale wyróżnia się tym, że zamiast strzykawek i skalpeli, wykorzystuje taśmy. Ta metoda od dawna praktykowana jest w środowisku fizjoterapeutycznym do uśmierzania bólu, a także zapobiegania kontuzjom.

Oklejanie konkretnych miejsc ciała, zostało przeniesione również do gabinetów kosmetycznych i centrów SPA. To właśnie tam elastyczne taśmy wykorzystywane są do naciągania określonych części twarzy w celach liftingujących. Ze względu na to, że kinesiotaping wzbudza duże zainteresowanie, prowadzimy kursy, podczas których możesz lepiej poznać te techniki. Dodatkowo w ich trakcie dowiesz się, jak efektywnie promować swój gabinet w mediach społecznościowych.

Kinesiotaping – co możemy Ci zaoferować?

Jeśli do nas dołączysz, poznasz zarówno najistotniejsze aspekty teoretyczne (np. wskazania do zabiegu), jak i nabędziesz praktyczne umiejętności. Niewątpliwą zaletą kursów jest forma zajęć, które prowadzone są online. Możesz uczyć się z nami w domu, w trakcie długiej podróży i o każdej porze. Kursy kinesiotapingu to nie tylko szansa na rozwój osobisty, ale i możliwość skorzystania z holistycznego wsparcia ekspertów. Zależy nam, aby oferować usługi, których nie ma nikt inny, dlatego dzielimy się dodatkowymi materiałami. Uczestnicząc w zajęciach, dostaniesz także przykładowe treści promujące, które możesz wykorzystać w social mediach.

Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się również, w jaki sposób przełożyć zdobytą wiedzę o kinesiotapingu na prowadzenie szkoleń. Własny kursu online, pozwoli Ci stworzyć kolejne źródło dochodu, które będzie powiązane z Twoimi zainteresowaniami. Dzięki niemu zaczniesz zarabiać więcej. Ponadto podejmowanie takich działań pomaga tworzyć silną markę osobistą i docierać do kolejnych grup klientów. Kup dostęp do szkolenia i zainwestuj w swoją przyszłość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl