Kursy kosmetyczne

W ofercie firmy szkoleniowej Smart&Beauty dostępne są webinary, szkolenia stacjonarne oraz online poświęcone naturalnym metodom liftingującym i odmładzającym. Przeprowadzamy kompleksowe kursy online oraz kursy stacjonarne w Łodzi. Nauczamy od podstaw prawidłowej techniki wykonania zabiegu. Doszkalamy te z Was, które znają już  Japoński Lifting Twarzy, techniki masażu Kobido i chciałyby wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom

Kurs masażu "Japoński Lifting Twarzy" prowadzony jest przez certyfikowanego instruktora masażu, studentkę Japońskiej Szkoły Kobido,  doświadczoną specjalistkę w dziedzinie terapii manualnych. Otrzymasz wsparcie teoretyczne i techniczne podczas trwania szkolenia. Zależy nam na tym, aby nasze kursantki były jak najlepiej przygotowane do wykonania tego zabiegu w swoim gabinecie.

Nasz kurs zostanie z Tobą na długo, również po jego zakończeniu. Otrzymasz od nas dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy powtarzać poszczególne etapy kursu. Zaopatrzymy Cię w potrzebne materiały, dzięki którym będziesz mogła stale  udoskonalać nabyte umiejętności i technikę wykonywania zabiegu. Po ukończonym kursie otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje.

                           
  • nowość
Elektrokoagulacja - 26 czerwca Elektrokoagulacja - 26 czerwca
Producent: Smart&Beauty
Cena:

1 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Masaż Kobido  - kurs online Masaż Kobido - kurs online
Producent: Smart&Beauty
Cena:

600,00 zł

Cena regularna: 800,00 zł

Najniższa cena: 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Masaż Kobido - 10/11 września Masaż Kobido - 10/11 września
Cena:

2 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Masaż Kobido - 19/20 listopad Masaż Kobido - 19/20 listopad
Cena:

2 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Masaż Kobido - 24/25 czerwiec Masaż Kobido - 24/25 czerwiec
Cena:

2 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl