Kursy kosmetyczne

W ofercie firmy szkoleniowej Smart&Beauty dostępne są webinary, szkolenia stacjonarne oraz online poświęcone naturalnym metodom liftingującym i odmładzającym. Przeprowadzamy kompleksowe kursy online oraz kursy stacjonarne w Łodzi. Nauczamy od podstaw prawidłowej techniki wykonania zabiegu. Doszkalamy te z Was, które znają już  Japoński Lifting Twarzy, techniki masażu Kobido i chciałyby wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom

Kurs masażu "Japoński Lifting Twarzy" prowadzony jest przez certyfikowanego instruktora masażu, studentkę Japońskiej Szkoły Kobido,  doświadczoną specjalistkę w dziedzinie terapii manualnych. Otrzymasz wsparcie teoretyczne i techniczne podczas trwania szkolenia. Zależy nam na tym, aby nasze kursantki były jak najlepiej przygotowane do wykonania tego zabiegu w swoim gabinecie.

Nasz kurs zostanie z Tobą na długo, również po jego zakończeniu. Otrzymasz od nas dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy powtarzać poszczególne etapy kursu. Zaopatrzymy Cię w potrzebne materiały, dzięki którym będziesz mogła stale  udoskonalać nabyte umiejętności i technikę wykonywania zabiegu. Po ukończonym kursie otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje.

                           
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl