Producenci
Promocje
Poprawa struktur naczyniowych
Poprawa struktur naczyniowych

123,00 zł

Cena regularna: 246,00 zł

Najniższa cena: 123,00 zł
szt.
Zaawansowane Terapie Manualne
Zaawansowane Terapie Manualne

700,00 zł

Cena regularna: 800,00 zł

Najniższa cena: 800,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Chcesz skorzystać z oferty naszych szkoleń? Możemy je dofinansować

0
Chycesz skorzystać z oferty naszych szkoleń? Możemy je dofinansować

Nawiązaliśmy współpracę z firmą, która zajmuje się pozyskiwaniem dofinansowań do szkoleń.  Poniżej wypiszę Ci warunki jakie należy spełnić, aby z takiego dofinansowania skorzystać.

 

1. Dofinansowania przeznaczone są dla właścicieli oraz pracowników gabinetów kosmetycznych. W przypadku pracowników wymagane jest zatrudnienie przez min. 3 miesiące na min. 1/2 etatu.

2. Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania na szkolenie skontaktuj się ze mną mailowo kontakt@smartandbeauty.pl to powiem Ci w jakim miastach aktualnie przyznawane są dofinansowania. Może się okazać, że akurat Twój rejon będzie miał otwarte programy a może się okazać, że będziesz musiała poczekać na otwarcie dofinansowań w Twoim regionie. Tak czy inaczej możesz wypełnić formularz i jak tylko pojawi się okienko dofinansowań to skontaktuję się z Tobą. 

3. Dofinansowania są w wysokości 70-90 % . W zależności od projektu -  po pozytywnej decyzji opłacasz tylko brakująca kwotę lub opłacasz całość a potem otrzymujesz zwrot na konto.  

4. Wniosek o dofinansowanie przygotujemy dla Ciebie. Ty tylko wypełniasz formularz informacyjny z podstawowymi danymi a następnie wysyłasz przygotowany przez nas wniosek we wskazane miejsce. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl